Jdi na obsah Jdi na menu
 


t0m83

25. 2. 2009

Jako druhou oběť jsme si vybrali majitele Vysočiny a hráče Kroměříže t0m83!

 

 Ahoj! Tak začneme otázkou jak si se vůbec dostal ke hře Fotbal - moderator?

Čau, hraji už poměrně dlouho, tak si přesně nepamatuji, ale myslím, že když jsem ještě hrál Hattrick, tak jsme o FM.cz četl v diskuzi. Tak jsem to skusil a hraji doteď.

V jakých klubech si dosavaď působil, a v kterém se ti nejvíce zalíbilo?

Když jsem začínal, tak jsem hrál za Varnsdorf, se kterým jsem se dostal do 3. ligy. Zároveň bylo ve 3. lize i Slovácko, kterému se však moc nedařilo a odešlo z něj hodně hráčů, ale i tak jsem do něj šel. Hned další sezonu se stal majitelem Milinho, pod kterým začala úspěšná cesta za 6 ligovými a jedním pohárovím titulem. Bohužel se Slovácko začalo rozpadat a tak jsem odešel i já. I tak jsem tam strávil 25 sezon. Pak jsem byl asi půlku sezony v Sigmě "B", 3 zápasy v Sokolu Chotoviny. A poslední dvě sezony jsem odehrál v Kroměříži.

Co bys ve hře vylepšil?

Zrovna mě nic nenapadá, možná ty smlouvy, které by mohly fungovat i tak, že by majitel hráčům neplatil, jen by měl jistotu, že neodejdou. Platy by zůstavaly pořád stejné pro celý tým. A ještě bych na stránce týmu udělal viditelný rámeček, do kterého by mohl majitel nebo kapitán psát instrukce pro taktiku.

Máš ve hře nějaké přátelé či nepřátelé?

Přátelů je víc, snad na nikoho nezapomenu. Tak určitě synotacek a mysak, které znám ze skutečného života. Dále určitě Mike9, Denny, Kortez, Milinho, matysek a taky všichni současní hráči z Jihlavy a všichni ze zlaté éry Slovácka. A vyložené nepřátele asi nemám.

All Stars FM ?

Tak to je těžké, určitě bych tam ale dal ty, kteří získali titul, ať už v lize nebo v poháru.

  Jak se ti líbí v Kroměříži?

Tak jsem spokojený, máme kvalitní hráče a hlavně je pořád živo v diskuzi :-) Určitě se nechystám jinam, protože cesta na vrchol vede přes 4. ligu.  

 

Ještě než položím další otázku tak ti pogratuluju k postupu s Vysočinou do 1.ligy. Prozradíš nám nějaký cíle do budoucna jak s Vysočinou tak s Kroměříži?

Tak s Jihlavou v budoucnu vyhrát titul, jak v lize, tak v poháru. Zásluhu na tom, kde Jihlava teď je, má i Mike9, který mně velmi pomohl při budování týmu, tímto mu za to děkuju. A s Kroměříží bych se chtěl vyhnout vykartování a dostat se, co nejlépe připraven, do 1. ligy.

Proč sis vybral za tým Jihlavu?

Tak vybral bych si Slovácko, to ale ve hře už bylo. Chtěl jsem nějaký tým z první nebo druhé ligy. Rozhodoval jsem se mezi Jihlavou a Opavou. Nakonec zvítězila Jihlava, protože je mi sympatičtější než Opava.

Máš nějaké inviduální cíle?

Chtěl bych někdy získat ocenění nejlepšího záložníka, tedy vstřelit nejvíce gólů. Jednou jsem měl stejný počet branek, jako hráč, který zvítězil, už ani nevím proč, ale zvítězil on.

Děkujem ti za tvůj čas a hodně štěstí !!

 Díky za rozhovor, tobě taky.